SacReyonu.com Hakkında

Türkiye'nin en kapsamlı profesyonel bakım ve kozmetik ürünleri mağazasına hoşgeldiniz!

Güncel ürün haberlerinden bakım önerilerine kadar farklılıklar sunan, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlayan SacReyonu.com, Dünyanın önde gelen güvenilir markalarına uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

2009 yılından bu yana dünyanın en iyi markalarını aynı çatı altında toplayan SacReyonu.com; Kerastase, Sebastian, Davines ve Wella Professionals gibi piyasada satışı olmayan ürünlerin satışını yaparak güzelliğin aslında ulaşılamaz olmadığını ispatlamakta; kullanıcılarına hep en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

SacReyonu.com’da bulunan sayısız ürün arasından ihtiyacınız olanı rahatlıkla bulabilmeniz için, ürünlerimizi marka ve özelliklerine göre titizlikle kategorize etmekteyiz.

Bilgilendirici ürün açıklamaları genellikle üretici firmanların ürünleri için hazırlamış oldukları kataloglarladan bire bir olarak aktarılmıştır. Bir kısm ürünlere ait olanlar ise editörlerimiz tarafından özenle hazırlanarak sunulmuştur.

Ürün sayfalarımızda yaralan resimleri çoğunlukla ürünün gerçek boyutlarını esas alarak hazırlamaktayız.

2014 yılında tasarımımızdaki yeniliğin dışında bir yenilikte ürün görsellerimizde yaptık. Artık görüntü kirliliğine maruz kalmadan ayrı boyuta olan ürünleri aynı sayfada bulabileceksiniz.

Sizlere her zaman en iyi kalitede hizmeti sağlamak için gayretle çalışmaktayız.

Keyifli alışverişler dileriz.