Rogaine Foam Köpük (%5 Minoxidil) 4 x 60ml


 

269.00 TL

13450 points
Var
+

Çoklu alımlarda:

Miktar  2+   3+   4+ 
Fiyat  259.00 TL   249.00 TL   239.00 TL 

Rogaine Foam / Köpük %5 Minoxidil
Rogaine Köpük, erkeklerdeki erkek tipi genetik saç dökülmesine karşı kullanılmaktadır. Rogaine, özellikle saçları yeni yeni dökülmeye başlamış genç erkeklerde daha etkili. Kalp ve damar rahatsızlığı olanların ilacı kullanmaya başlamadan mutlaka doktora danışmaları gerekiyor. Ayrıca Ünlü Amerikalı Dermatologlar ve Saç Ekim merkezleri tarafından tavsiye edilen 1 Numaralı üründür.
KULLANIM ŞEKLİ: Dökülmenin olduğu kısma kapağın yarısı kadar köpük sıkıp saç derisine uygulayınız. Başlamadan önce ellerinizi soğuk su ile yıkamak köpüğün uygulama esnasında hemen erimesine engel olacaktır. En iyi sonuç için günde 2 defa kullanınız. Ürünün tamamen kuruması 5 dk sürer ve saçınızda herhangi bir kalıntı (yağ vb.) bırakmaz, kepeklenme yapmaz, yıkama gerektirmez. Uygulama sonrasında ellerinizi yıkayınız. Uygulamadan sonra 4 saat saçlarınızı yıkamayınız.


SON KULLANMA TARİHİ: 12 / 2015 veya üstü

UYARILAR:
Çeşitli kalp ve tansiyon rahatsızlıklarında ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Rogaine kullanırken aynı bölgeye başka ilaçlar da tatbik etmeyiniz. Atladığınız dozlar yerine fazla doz kullanmayınız. Alkol kullanımı Rogaine'in etkilerini kısıtlayabilir. Saç dökülmesi Minoxidil kullanmaya başladıktan sonra 1-2 hafta daha sürebilir / artabilir telaşa kapılmayınız. Bu saç hücrelerinin yenilenmesi ile oluşan normal bir durumdur. Saç uzaması ilacı kullandığınız sürece devam eder.

Rogaine